ALPKA YAPIALPKA YAPI
ALPKA YAPIALPKA YAPI

Hakkımızda

Yarınlara Değer Katıyoruz

ALPKA YAPI; dünyayı ve çağı takip eden, yeniliklere açık vizyonunu, uzman kadrosu ve ileri mühendislik bilgisiyle inşaat sektörüne atılan çağdaş bir imzadır.

İnsana ve doğaya saygılı, tarihi ve kültürel değerleri destekleyen, sosyal sorumluluklarına bağlı kalarak, her türlü inşaat projesine yönelik tasarım, ikmal, yapım, tesisat, montaj ve devreye almayı içeren genel müteahhitlik ve proje yönetimi hizmetlerinde öncü firma hedefiyle çalışmalarına devam eden Alpka Yapı, sürdürülebilir büyümeyi korumak ve güven duyulan bir firma olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Güven, istikrar ve kalite temel değerlerine bağlı olarak, her kademedeki profesyonel ekibimiz ile birlikte kent kimliğine uygun, seçkin ve fark yaratan projelerle başarılı ve inovatif iş modelleri geliştirmekte ve odaklandığı iş alanlarında sürdürülebilir büyüme sağlayarak ilerlemektedir.

Güçlü bir organizasyon, verimli ekip çalışması ve güven odaklı yaklaşımımız ile içinde bulunduğumuz topluma, çevreye ve gelecek kuşaklara daha iyi bir yarın inşa edebilmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

VİZYON

İnşaat sektöründe başarılı projelere imza atmak, projelerde fark ve değer yaratmak, kurumsal sorumluluk bilinciyle sektörün öncü firmaları arasında olmak.

01

MİSYON

İnsana ve doğaya saygılı, tarihi ve kültürel değerleri destekleyen, sosyal sorumluluklarına bağlı kalarak, faaliyet gösterdiğimiz bölgeden başlayarak, sürdürülebilir büyümeyi korumak ve güven duyulan bir firma olmak.

02

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite standartlarımızı sürekli yükseltmek, hizmet verdiğimiz tüm alanlarda öncü olmak, projelerimizde sürekli yüksek standartları yakalamak.

03